Pakowacz sortowacz pomidory

  • Holandia (NL)
  • 36-40 godziny w tygodniu
  • chwilowy

Pakowanie, sortowanie, ważenie i etykietowanie pomidorów. Minimum 12 tygodni.

Opis stanowiska

  • Praca wymaga sprawności fizycznej ze względu na wymóg regularnego podnoszenia oraz przenoszenia materiałów, skrzyń, kartonów lub roślin uprawnych o max. wadze 5 kg;
  • Konieczność wykonywania ruchów skrętnych kręgosłupa podczas pakowania i składowania na palety;
  • Sporadyczne wykonywanie pracy w pomieszczeniach o stosunkowo dużej wilgotności powietrza i wysokiej temperaturze.

procedura zgłoszeniowa

Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, zostaniesz zaproszony telefonicznie przez firmę NL Jobs na spotkanie do jednego z naszych biur rekrutacyjnych. Jeżeli odległość do biura będzie zbyt duża, rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się przez Skype. Podczas rozmowy NL Jobs przedstawi aktualną ofertę. Następnie wspólnie zaplanujemy Twoją podróż i pobyt w Holandii.

Wymagania

  • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu (minimum 12 tygodni);
  • Zdolność do pracy na stojąco przez cały dzień roboczy;
  • Zapał do pracy, by wykonywać wyznaczone przez firmę cele ;
  • Chęć wypracowywania nadgodzin;
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane.

Oferujemy

Firma ta pracuje w systemie zmianowym. Od godziny 02:00 przysługuje Ci dodatek w wysokości 15%. Przy dobrych wynikach w pracy, możliwość uzyskania dodatkowego bonusu.

  • € 7.97 (18-20), € 9.33 na godzinę (21+ lat)
  • Zakwaterowanie, € 95.00 tygodniowo od osoby
  • Ubezpieczenie holenderskie, € 23.60 tygodniowo od osoby
  • Transport, darmowy transport do pracy