Kierowca wózka widłowego

  • Holandia (NL)
  • 36-40 godziny w tygodniu
  • chwilowy

Czy chcesz pracować w Holandii jako kierowca wózka widłowego? Minimum 12 tygodni.

Opis stanowiska

Twoja praca będzie polegała na załadunku i rozładunku ciężarówek, składowaniu towaru w magazynie oraz kontroli jakości. W razie potrzeby możesz zostać poproszony/poproszona o wykonywanie innych prace w magazynie.

procedura zgłoszeniowa

Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, zostaniesz zaproszony telefonicznie przez firmę NL Jobs na spotkanie do jednego z naszych biur rekrutacyjnych. Jeżeli odległość do biura będzie zbyt duża, rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się przez Skype. Podczas rozmowy NL Jobs przedstawi aktualną ofertę. Następnie wspólnie zaplanujemy Twoją podróż i pobyt w Holandii.

Wymagania

  • Komunikatywny język angielski
  • Motywacja do pozostania na dłuższy okres czasu ( minimum 12 tygodni )
  • Ważne uprawnienia na wózek widłowy
  • Elastyczność w kontekście czasu pracy
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy

  • Cotygodniowe wypłaty;
  • € 5,12 (18), € 6,10 (19), 8,12 (20), € 10,18 na godzinę (21+ lat);
  • Dodatek zmianowy 15%;
  • Zakwaterowanie, € 95.00 tygodniowo od osoby;
  • Ubezpieczenie holenderskie, € 23.60 tygodniowo od osoby;
  • Transport, darmowy transport do pracy.