Sortowacz paczek

  • Rotterdam, Holandii (NL)
  • 40 godziny w tygodniu
  • chwilowy

Szukasz oferty pracy na krótki okres czasu tak, aby zarobić dodatkowe pieniądze pod koniec 2019 roku? Nie szukaj dalej. Mamy dla Ciebie super ofertę, pracy w dobrej atmosferze przez 2 miesiące, płatnej do €12,00 za godzinę

Opis stanowiska

Miejsce pracy

Rozpoczniesz pracę w centrum logistycznym PostNL. Krótko mówiąc, oznacza to, że będziesz sortować paczki, które dotrą do centrum sortowania według kodu pocztowego, a następnie układać je w stosy na kontenerach rolkowych. Wszystko to oczywiście po to, aby paczki mogły być dostarczone do klientów w uporządkowany sposób i na czas. Pary, single oraz grupy są mile widziane.

Obowiązki

- umieszczanie przychodzących paczek na taśmie;

- sortowanie paczek z całej Holandii za pomocą kodu pocztowego

Godziny pracy

Praca na nocnej zmianie, która rozpoczyna się między 18:30 a 00:00. Praca przez 6 dni w tygodniu (wraz z weekendami) z możliwością 1 dnia wolnego.

procedura zgłoszeniowa

NL Jobs jest doświadczoną agencją rekrutacyjną, która oferuje transport do Holandii, zakwaterowanie (95,- euro tygodniowo), transport do i z pracy (bezpłatny) oraz pomoc koordynatora.

NL Jobs zatrudnia pracowników w rolnictwie, ogrodnictwie, pakowaniu i logistyce.

Wymagania

Poszukujemy zmotywowanych pracowników, którzy mogą rozpocząć pracę w pierwszym lub drugim tygodniu listopada 2019 roku.

Doświadczenie w logistyce/pakowaniu jest zaletą, ale nie koniecznością.

W przypadku tej oferty nie ma wymogów językowych.

Oferujemy

- Unikalne doświadczenie zawodowe w największej i najbardziej znanej firmie pocztowej w Holandii;

- Przyjemna atmosfera pracy;

- Wynagrodzenie godzinowe powyżej 21 roku życia wynosi 10,03 Euro za godzinę (brutto)

Dodatek godzinowy po 22:00 (20%), 00:00 (30%) i w weekendy (Sobota- 40%, Niedziela- 100%).