Reģistrēties tagad

Noliktavas darbinieks

  • stundas likme € 13.27
  • stundas nedēļā 30-45
  • ilgums 3+ mēneši

Meklējat darbu ārzemēs? Vēlaties mainīt dzīvi un pelnīt vairāk? Izskatāt iespēju strādāt noliktavās? Pievienojaties mūsu komandai Nīderlandē uzņēmumā NL Jobs! Uzņēmumā nodarbināti vairāk kā 2000 darbinieki. Piedāvājam darbu cauru gadu, iknedēļas darba algas izmaksu un individuālas konsultācijas un palīdzību gan darba gaitas uzsākot, gan arī darba laikā Holandē. Vajadzības gadījumā uzņēmums NL Jobs darbiniekiem nodrošina gan dzīvesvietu, gan transportu uz Nīderlandi, kā arī iekšējo transportu uz/no darba vietas.

Sīkāka informācija

Pilna laika darbs (pagaidu darba līgums)
Utrecht

Darba apraksts

Darbs norit lielā šķirošanas cehā, kurā darbinieki šķiro pakas. Pakas jāliek uz pakošanas līnijām. Līnijas galā, atkarībā no paku pasta indekiem, tās jāieliek tām paredzētajos konteineros. Darba laikā ir vairāki pārtraukumi, pusdienām un atpūtai.

Prasības

Sagaidām:
  • Izturību un gatavību veikt fiziski smagu darbu;
    Pakas var svērt vairāk kā 30 kilogramus.
  • Vēlmi strādāt Nīderlandē ilgtermiņā (vismaz 26 nedēļas);
  • Labas angļu, holandiešu vai poļu valodas zināšanas;
  • Mainīgs darba laiks un maiņas Jums nesagādā grūtības;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība tiek uzskatīta par priekšrocību;
    Par NL Jobs darba auto vadīšanu ir piemaksa – 5,00 EUR dienā.
Neprasām:
  • Sava dzīvesvieta Holandē nav obligāta - NL Jobs to nodrošina;
  • Personīgais transports nav nepieciešams;
  • Specifiska izglītība un/vai kvalifikācijas nav nepieciešamas;
  • Iepriekšēja pieredze noliktavas darbā nav nepieciešama.

Piedāvājam

Alga:                                       € 13.27 stundā (bruto)
Darba stundas:                         20 līdz 45 stundas nedēļā
Darba dienas:                          7 dienas nedēļā
Dzīvesvietas īre:                       € 120,00 nedēļā
Veselības apdrošināšana:          € 37,50 nedēļā
Transports uz/no darba vietas:    Bezmaksas

Darba vieta

Darbs pieejams pie klienta:

Nīderlande - Valsts pilnvērtīgai dzīvei ikvienam

Ko sagaidīt..

Nīderlande ir neliela Rietumeiropas valsts kuru apdzīvo 17 miljoni dažādu nacionalitāšu pārstāvji. Nīderlande ir slavena ar tās augumā garajiem iedzīvotājiem, vietājām tradīcijām, kā arī labajiem dzīves un darba apstākļiem. Nīderlandes galvaspilsēta Amsterdama, Roterdama, Hāga, kā arī citas tūristu iecīnītas pilsētas kā Volendama un Leidene atrodas tikai stundas brauciena attālumā no mūsu galvenā biroja! Gada laikā šo mazo valsti Ziemeļjūras krastā apmeklē ap 20 miljoniem tūristu. Uzņēmums NL Jobs Jums sniedz iespēju gan strādāt gan izbaudīt dzīvi Nīderlandē. Pievienojies mūsu komandai!

Jautājumi?

Plašākai informācijai par vakanci, kā arī jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar mūsu personāla atlases speciālistiem:

i.reinvalde@nl-jobs.com
+371 26001108
NLJobsLatvia

Vēlies pievienoties mūsu komandai?

Reģistrējies tagad!